Wanda

Wanda, Itálie, Adriatická riviéra, Rosolina Mare, 23.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 131561868

Wanda

Itálie » Adriatická riviéra » Rosolina Mare

, Apartmány

Načítám ...
LM


Wanda

Termín:

23.6.2018 - 30.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
1 873 Kč ()Kategorie hotelu: ***
Ubytování
bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a sofa, ložnice s manželskou postelí a palandou, koupelna a soc. zařízení, malý balkon/malá terasa. Vybavení: TV, klimatizace (za příplatek).
Poloha
cca 150 m od písčité pláže, cca 150 m od centra čtvrti San Giorgio.
Hotel
Rezidence Wanda
Doporučení
Rezidence s ideální polohou v blízkosti krásné písčité pláže, poblíž apartmánů Armida. Dobrá volba za velmi příznivou cenu.
Povinné příplatky
vratná kauce: 50 EUR/apt., spotřeba energií: 30 EUR/apt./týden, pobytová taxa: cca 4,20 EUR/apt./týden, klimatizace: 30 EUR/atp./týden.
Obsazení
bilo 4: X-XXXX
Země
Benátská riviéra
Povinné příplatky
vratná kauce: 50 EUR/apt., spotřeba energií: 30 EUR/apt./týden, pobytová taxa: cca 4,20 EUR/apt./týden, klimatizace: 30 EUR/atp./týden.
Vybavení
1 parkovací místo/apt.

Stravování
bez stravy
Delegát
delegát v místě.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK